Kalendář akcí

B - Rosice n.L.
Začátek 28.5.2017 17:00
Místo hřiště

A - Sruby
Začátek 27.5.2017 17:00
Místo hřiště

D - Paramo Pce
Začátek 27.5.2017 14:30
Místo hřiště

DFO Pce - MlŽ
Začátek 24.5.2017 16:30
Místo letní stadión Pce

DFO Pce - StŽ
Začátek 23.5.2017 17:00
Místo letní stadión Pce

MlŽ - Mnětice
Začátek 21.5.2017 10:30
Místo hřiště

Dřenice - D
Začátek 21.5.2017 14:30
Místo Dřenice

Lázně Bohdaneč - Stž
Začátek 20.5.2017 14:00
Místo L.Bohdaneč

Starý Máteřov - B
Začátek 20.5.2017 17:00
Místo Starý Máteřov

Rozhovice - A
Začátek 20.5.2017 17:00
Místo Rozhovice

B - Chvojenec
Začátek 14.5.2017 17:00
Místo hřiště

A - Srch
Začátek 13.5.2017 17:00
Místo hřiště

D - Zaječice
Začátek 13.5.2017 14:30
Místo hřiště

Moravany - MlŽ
Začátek 10.5.2017 17:00
Místo Moravany

Turnaj starých gard XXI. ročník
Začátek 8.5.2017 09:00
Konec 8.5.2017 15:00
Místo hřiště

MlŽ - Starý Máteřov
Začátek 7.5.2017 10:30
Místo hřiště

Býšť - B
Začátek 7.5.2017 17:00
Místo Býšť

Lázně Bohdaneč - D
Začátek 7.5.2017 14:00
Místo L.Bohdaneč

Mikulovice - StŽ
Začátek 6.5.2017 14:00
Místo Mikulovice

Choltice - A
Začátek 6.5.2017 17:00
Místo Choltice

Turnaj ml. žáků XV. ročník
Začátek 1.5.2017 09:00
Konec 1.5.2017 16:00
Místo h

StŽ - Horní Jelení
Začátek 30.4.2017 14:00
Místo hřiště

B - Mnětice
Začátek 30.4.2017 11:00
Místo hřiště

A -Sezemice
Začátek 29.4.2017 16:30
Místo hřiště

D - Nasavrky
Začátek 29.4.2017 14:00
Místo hřiště

Zámrsk - A
Začátek 23.4.2017 16:30
Konec 23.4.2017 18:00
Místo Zámrsk

SH B - Jaroslav
Začátek 30.8.2015 17:00
Místo hřiště

SH dorost - Opatovice
Začátek 29.8.2015 14:30
Místo hřiště

SH A - Načešice
Začátek 29.8.2015 17:00
Místo hřiště

SH A - Heřmanův Městec (pohár)
Začátek 1.8.2015 18:00
Místo hřiště

SH A - Chrudim (odložené utkání)
Začátek 17.6.2015 18:00
Místo hřiště

SH A - Načešice
Začátek 20.6.2015 17:00
Místo hřiště

SH B - Vysoké Chvojno
Začátek 13.6.2015 14:00
Místo hřiště

FK 1899 - SH StŽ
Začátek 13.6.2015 10:00
Místo Rosice nad Labem

SH A - Chrudim
Začátek 13.6.2015 17:00
Místo hřiště

SH StŽ - Libišany
Začátek 7.6.2015 14:30
Místo hřiště

Ostřetín - SH B
Začátek 7.6.2015 17:00
Místo Ostřetín

Slatiňany - SH A
Začátek 6.6.2015 17:00
Místo Slatiňany

SH D - Moravany
Začátek 31.5.2015 10:00
Místo Opatovice

SH MlŽ - AFK SKP
Začátek 31.5.2015 10:30
Místo hřiště

PARAMO - SH StŽ
Začátek 31.5.2015 14:30
Místo PARAMO

SH B - Jaroslav
Začátek 31.5.2015 17:00
Místo hřiště

SH A - Srch
Začátek 30.5.2015 17:00
Místo hřiště

FK Pardubice - SH přípravka
Začátek 27.5.2015 16:30
Místo hřiště Tesla Pce

Holice - SH D
Začátek 24.5.2015 14:00
Místo Holice

SH StŽ - L.Bohdaneč
Začátek 24.5.2015 14:30
Místo hřiště

Pomezí - SH A
Začátek 24.5.2015 17:00
Místo Pomezí

Moravany - SH B
Začátek 24.5.2015 17:00
Místo Moravany

Fotbalová školička
Začátek 20.5.2015 16:00
Místo hřiště

SH přípravka - AFK SKP
Začátek 19.5.2015 17:00
Místo hřiště

SH dorost - Rosice
Začátek 17.5.2015 10:00
Místo Opatovice

SH MlŽ - Sezemice
Začátek 17.5.2015 10:30
Místo hřiště

SH B - Nemošice
Začátek 17.5.2015 17:00
Místo hřiště

Opatovice - SH StŽ
Začátek 16.5.2015 10:00
Místo Opatovice

SH A - Česká Třebová
Začátek 16.5.2015 17:00
Místo hřiště

SH přípravka - DFO Pce
Začátek 12.5.2015 17:00
Místo hřiště

Dašice - SH dorost
Začátek 10.5.2015 14:00
Místo Dašice

SH StŽ - Újezd
Začátek 10.5.2015 14:30
Místo hřiště

Ostřešany - SH B
Začátek 10.5.2015 17:00
Místo Ostřešany

Horní Jelení - SH MlŽ
Začátek 9.5.2015 10:00
Místo Horní Jelení

Svitavy - SH A
Začátek 9.5.2015 17:00
Místo Svitavy

PARAMO - SH přípravka
Začátek 5.5.2015 17:00
Místo Svítkov

SH dorost - Pardubičky
Začátek 3.5.2015 10:00
Místo Opatovice

SH MlŽ - Moravany
Začátek 3.5.2015 10:30
Místo hřiště

SH B - Chvojenec
Začátek 3.5.2015 17:00
Místo hřiště

Přelovice - SH StŽ
Začátek 2.5.2015 10:30
Místo Přelovice

SH A - Hlinsko
Začátek 2.5.2015 17:00
Místo hřiště

Staré gardy - turnaj 19. ročník
Začátek 16.5.2015 09:00
Konec 16.5.2015 14:30
Místo Staré Hradiště

SH B - Opatovice
Začátek 19.4.2015 17:00
Místo hřiště
III. třída

SH přípravky - Srch
Začátek 28.4.2015 17:00
Místo hřiště
Přípravky

SH StŽ - FK 1899
Začátek 26.4.2015 14:30
Místo hřiště
St. žáci

Vys. Mýto - SH A
Začátek 26.4.2015 17:00
Místo Vys. Mýto
I. A třída

Mikulovice - SH MlŽ
Začátek 25.4.2015 14:30
Místo Mikulovice
Ml. žáci

Sezemice - SH dorost
Začátek 25.4.2015 14:30
Místo Sezemice
Dorost

Mikulovice - SH B
Začátek 25.4.2015 17:00
Místo Mikulovice
III. třída

Slovan - SH přípravky
Začátek 23.4.2015 16:30
Místo Slovan Pce
Přípravky

SH dorost - Miřetice
Začátek 19.4.2015 10:00
Místo Opatovice
Dorost

SH MlŽ - Dříteč
Začátek 19.4.2015 10:30
Místo hřiště
Ml. žáci

SH A - Kunčina
Začátek 18.4.2015 17:00
Místo hřiště
I. A třída

Libišany - SH StŽ
Začátek 18.4.2015 14:00
Místo Libišany
St. žáci

SH přípravka - Máteřov
Začátek 14.4.2015 17:00
Místo hřiště
Přípravky

Litětiny - SH B
Začátek 12.4.2015 16:30
Místo Litětiny
III. třída

SH StŽ - PARAMO
Začátek 12.4.2015 14:00
Místo hřiště
St. žáci

Stolany - SH dorost
Začátek 12.4.2015 14:00
Místo Stolany
Dorost

Přelouč - SH A
Začátek 11.4.2015 16:30
Místo Přelouč
I. A třída

Dorost - Řečany
Začátek 5.4.2015 10:00
Místo Opatovice
Dorost

SH B - Torpedo
Začátek 5.4.2015 16:30
Místo hřiště
III. třída

SH A - Luže
Začátek 4.4.2015 16:30
Místo hřiště
I. A třída

Heř. Městec - SH A
Začátek 29.3.2015 15:00
Místo Heř. Městec
I. A třída

Dražkovice - SH B
Začátek 28.3.2015 15:00
Místo Dražkovice
III. třída

SH B - Sezemice
Začátek 22.3.2015 15:00
Místo hřiště
III. třída

Turnaj v hale
Začátek 7.2.2015 08:00
Místo Moravany

Turnaj v hale
Začátek 10.1.2015 08:00
Místo Přelouč

Turnaj v hale
Začátek 28.12.2014 08:00
Místo Chrudim
Více na "B"

Staré gardy - 3. turnaj
Začátek 13.9.2014 09:00
Místo Dříteč

Máteřov - "Př" SH
Začátek 20.10.2014 17:00
Místo Máteřov

"StŽ" SH - DFO Pardubice
Začátek 3.9.2014 16:30
Místo hřiště - přátelák

"StŽ" SH - Újezd
Začátek 17.9.2014 17:30
Místo hřiště

Sezemice - "B" SH
Začátek 8.11.2014 14:00
Místo Sezemice
III. třída

MFK Chrudim - "A" SH
Začátek 2.11.2014 14:00
Místo Chrudim
I. A třída

Přelovice - "StŽ" SH
Začátek 1.11.2014 10:30
Místo Přelovice
St. žáci

Vysoké Chvojno - "B" SH
Začátek 1.11.2014 14:00
Místo Vys. Chvojno
III. třída

Lázně Bohdaneč - "StŽ" SH
Začátek 28.10.2014 12:00
Místo L.Bohdaneč
St. žáci

Načešice - "A" SH
Začátek 28.10.2014 14:30
Místo Načešice
I. A třída

"StŽ" SH - Opatovice
Začátek 26.10.2014 12:00
Místo hřiště
St. žáci

Řečany nad Labem - "D" SH
Začátek 26.10.2014 12:15
Místo Řečany n.L.
Dorost

"B" SH - Ostřetín
Začátek 26.10.2014 14:30
Místo hřiště
III. třída

"A" SH - Slatiňany
Začátek 25.10.2014 14:30
Místo hřiště
I. A třída

Újezd - "StŽ" SH
Začátek 19.10.2014 10:00
Místo Újezd
St. žáci

Moravany - "D" SH
Začátek 19.10.2014 10:30
Místo Moravany
Dorost

Jaroslav - "B" SH
Začátek 19.10.2014 15:30
Místo Jaroslav
III. třída

Srch - "A" SH
Začátek 18.10.2014 15:30
Místo Srch
I. A třída

AFK SKP - "MlŽ" SH
Začátek 17.10.2014 16:30
Místo hřiště Hůrka
Ml. žáci

"Př" SH - FK Pce
Začátek 14.10.2014 17:00
Místo hřiště
Přípravky

"StŽ" SH - Přelovice
Začátek 12.10.2014 13:30
Místo hřiště
St. žáci

"B" SH - Moravany
Začátek 12.10.2014 16:00
Místo hřiště
III. třída

"D" SH - Holice
Začátek 11.10.2014 13:30
Místo hřiště
Dorost

"A" SH - Pomezí
Začátek 11.10.2014 16:00
Místo hřiště
I. A třída

AFK SKP - "Př" SH
Začátek 10.10.2014 16:30
Místo hřiště Hůrka
Přípravky

Rosice nad Labem - "D" SH
Začátek 5.10.2014 10:00
Místo Rosice nad Labem
Dorost

Česká Třebová - "A" SH
Začátek 5.10.2014 16:00
Místo Česká Třebová
I. A třída

Nemošice - "B" SH
Začátek 5.10.2014 16:00
Místo Nemošice
III. třída

Sezemice - "MlŽ" SH
Začátek 4.10.2014 09:30
Místo Sezemice
Ml. žáci

FK 1899 - "StŽ" SH
Začátek 4.10.2014 10:00
Místo Rosice nad Labem
St. žáci

DFO Pce - "Př" SH
Začátek 29.9.2014 17:00
Místo Letní stadion Pce
Přípravky

"MlŽ" SH - Horní Jelení
Začátek 28.9.2014 10:30
Místo hřiště
Ml. žáci

"StŽ" SH - Libišany
Začátek 28.9.2014 14:00
Místo hřiště
St. žáci

"B" SH - Ostřešany
Začátek 28.9.2014 16:30
Místo hřiště
III. třída

"D" SH - Dašice
Začátek 27.9.2014 14:00
Místo hřiště
Dorost

"A" SH - Svitavy
Začátek 27.9.2014 16:30
Místo hřiště
I. A třída

"Př" SH - PARAMO
Začátek 23.9.2014 17:00
Místo hřiště
Přípravky

PARAMO - "StŽ" SH
Začátek 21.9.2014 14:00
Místo Svítkov
St. žáci

Hlinsko - "A" SH
Začátek 21.9.2014 16:30
Místo Hlinsko
I. A třída

Pardubičky - "D" SH
Začátek 20.9.2014 09:30
Místo Mnětice
Dorost

Chvojenec - "B" SH
Začátek 20.9.2014 13:00
Místo Chvojenec
III. třída

Srch - "Př" SH
Začátek 18.9.2014 17:00
Místo Srch
Přípravky

Moravany - "MlŽ" SH
Začátek 22.9.2014 17:00
Místo Moravany
Ml. žáci

"MlŽ" SH - Mikulovice
Začátek 14.9.2014 10:30
Místo hřiště
Ml. žáci

"StŽ" SH - L. Bohdaneč
Začátek 14.9.2014 14:30
Místo hřiště
St. žáci

"B" SH - Mikulovice
Začátek 14.9.2014 17:00
Místo hřiště
III. třída

"D" SH - Sezemice
Začátek 13.9.2014 14:30
Místo hřiště
Dorost

"A" SH -Vys. Mýto
Začátek 13.9.2014 17:00
Místo hřiště
I. A třída

"Př" SH - FK Slovany
Začátek 9.9.2014 17:00
Místo hřiště
Přípravky

Miřetice - "D" SH
Začátek 7.9.2014 14:00
Místo Miřetice
Dorost

Opatovice - "StŽ" SH
Začátek 6.9.2014 10:00
Místo Opatovice
St. žáci

Kunčina - "A" SH
Začátek 6.9.2014 14:00
Místo Kunčina
I. A třída

Opatovice - "B" SH
Začátek 6.9.2014 17:00
Místo Opatovice
III. třída

Dříteč - "MlŽ" SH
Začátek 4.9.2014 17:00
Místo Dříteč
Ml. žáci

Po zápase

2015/2016

Jaro 2016

  • 18.06.2016 Staré Hradiště - Kameničky 3:1
  • 12.06.2016 Sezemice - Staré Hradiště 3:2
  • 04.06.2016 Staré Hradiště - Moravany 2:3
  • 29.05.2016 Rosice n.L. - Staré Hradiště 2:7
  • 21.05.2016 Staré Hradiště - Miřetice 4:5
  • 15.05.2016 Vitanov - Staré Hradiště 3:1
  • 07.05.2016 Staré Hradiště - Luže  0:6
  • 30.04.2016 Pardubičky - Staré Hradiště 8:0
  • 23.04.2016 Staré Hradiště - Prosetín 3:7
  • 16.04.2016 Opatovice - Staré Hradiště  2:1
  • 09.04.2016 Staré Hradiště - Hor. Jelení 1:7
  • 03.04.2016 PARAMO - Staré Hradiště 1:0
  • 26.03.2016 Staré Hradiště - Svratouch 1:6

Podzim 2015

  • 01.11.2015 Kameničky - Staré Hradiště 5:2
  • 28.10.2015 Staré Hradiště - PARAMO 1:1, pen. 2:4
  • 24.10.2015 Staré Hradiště - Sezemice 1:1
  • 18.10.2015 Moravany - Staré Hradiště 4:0
  • 10.10.2015 Staré Hradiště - Rosice 3:2
  • 04.10.2015 Mířetice - Staré Hradiště 8:0
  • 26.09.2014 Staré Hradiště - Vitanov 2:0
  • 19.09.2015 Luže - Staré Hradiště 1:0
  • 12.09.2015 Staré Hradiště - Pardubičky 1:3
  • 06.09.2015 Prosetín/Holetín - Staré Hradiště 14:1
  • 29.08.2015 Staré Hradiště - Opatovice 1:5
  • 26.08.2015 Svratouch - Staré Hradiště 9:2
  • 22.08.2015 Horní Jelení - Staré Hradiště 5:1

2014/2015

Jaro 2015

  • 05.04.2015 Staré Hradiště/Opatovice-Řečany n/L  2-0
  • 12.04.2015 Stolany-Staré Hradiště/Opatovice 0-0, pen.2-3
  • 19.04.2015 Staré Hradiště/Opatovice-Miřetice    1-7
  • 15.04.2015 Sezemice-Staré Hradiště/Opatovice  3-1
  • 03.05.2015 Staré Hradiště/Opatovice- Pardubičky 3-2
  • 10.05.2015 Dašice-Staré Hradiště                       0-3
  • 17.05.2015 Staré Hradiště/Opatovice-Rosice n/L  8-2
  • 24.05.2015 Holice/H.Ředice-Staré Hradiště          1-2
  • 31.05.2015 Staré Hradiště/Opatovice-Moravany   0-5

              

Podzim 2014

  • 11.10.2014 Staré Hradiště/Opatovice - Holice 0:0, pen. 6:5
  • 05.10.2014 Rosice n.L. - Staré Hradiště/Opatovice
  • 27.09.2014 Hradiště/Opatovice - Dašice 7:2
  • 20.09.2014 Pardubičky - Hradiště/Opatovice 4:2
  • 13.09.2014 Hradiště/Opatovice - Sezemice 5:1
  • 07.09.2014 Miřetice - Hradiště/Opatovice 5:2
  • 30.08.2014 Hradiště/Opatovice - Stolany 2:2, pen. 4:3